Silvestr Szabó - foto natura Silvestr Szabó - foto natura Silvestr Szabó - foto natura
přidat komentář
autor *
název *
e-mail
www
komentář *
* (do políčka opište kód z obrázku)

10.7.2006 7:58
Pavel Záhorec  e-mail: zahorec@volny.cz  web: http://fotozahorec.cz
uznání
Velice vkusně a přehledně zpracované stránky. Moc se mi líbí, když jsou krásné fotky prezentovány i vysokou estetickou formou. Obojí jsem u Tebe našel a chválím:-) Pavel
reagovat
9.7.2006 13:54
crank  web: http://crankusa.wz.cz
cool
si docela fajnsmekr... husta vybava!
reagovat
6.7.2006 17:18
Kaspy  e-mail: kamil.kasparek(zavinac)centrum.cz  web: http://kamilkasparek.web4photo.net/
Hmm
Ahoj, atránky jsou narvané krásnými fotečkami, na mě nejlíp působily fotečky všemožných zvířat, ale totálními vítězy jsou fotky žabek a rosniček...to je nádhera....Přeju jen samé krásné fotečky a hlavně být ve správnou chvíli na správném místě!
reagovat
6.7.2006 17:38
Silva
Re: Hmm
Dík!je to o tom místě a čase jak říkáš ale nemůžu být všude (škoda :-))
reagovat
1.7.2006 15:06
danger  e-mail: danger.no1@seznam.cz  web: http://www.dangerita.net
:-)
Ahojky. Stránky jsou pěkné a fotečky luxusní. Opravdu krásné. Njevíce mě zaujaly snímky Listovnice červenooké, to jsou kontrasty jak hrom :-) , ale i ostatní snímky jako panoramata, ptáci a další, nejde to sumarizovat :-) Web je opravdu obsáhlý, budu se určitě muset ještě vrátit ;-) Přeji dobré světlo a hodně dalších povedených snímků :) P.S: i ta fotovýbava mě ohromila :-)))))))
reagovat
1.7.2006 16:03
Silva
Re: :-)
Děkiuji za pochvalu ,snažím se web doplňovat a dobrousit tak aby dosáhl nějaké slušné úrovně
reagovat
28.6.2006 22:26
KLAUS SCHWARZFURTNER (ROVERETO)  e-mail: KLAUS_SCHWARZFURTNER@YAHOO.DE
SALUTI
CIAO SILVESTER, MOLTO BELLO FOTOS TU HAI FATTO
reagovat
15.6.2006 20:13
Petaa  web: http://www.petraholubova.wz.cz
nádhera:-)
To je vážně nádhera, především se nemůžu vynadívat na makrofotky hmyzu. Přeju ti pevnou a pohotovou ruku a spoustu dalších krásných fotek!
reagovat
15.6.2006 23:11
Silva
Re: nádhera:-)
děkuji za pochvalu i za návštěvu, snažím se to tady trošku obohatit ,až se k tomu dostanu kouknu rád k tobě na web
reagovat
4.6.2006 11:49
Bob  web: http://www.foto.blog.cz
návraty
Ahoj. Rád jsem se po toulkách vrátil k Tobě zpět na stránky. :-) Bob
reagovat
4.6.2006 12:04
SILVA
Re: návraty
AHOJ BOBE DÍK ZA NÁVŠTĚVU.NA TVÉM VEBU BYLA SPOUSTA HEZKÝCH,NOVÝCH FOTEK .TAKY SEM SE TAM STAVIL.TEŤ MOC POPČASÍ NA FOCENÍ HMYZU NEPŘREJE ALE PŘES TO MÁŠ SPOUSTU BEZVA ÚLOVKŮ.TAK AŤ SE DAŘÍ!
reagovat
10.5.2006 9:32
Jakub Pechlát  e-mail: hmyz.net@seznam.cz  web: http://www.hmyz.net
Díky za návštěvu
Ahoj, rád bych oplatil vzkaz v mojí návštěvní knize. Tvoje fotky jsou velmi pěkné, o to víc si cením tvého vzkazu, že i u mě je "pár zajímavých fotek". Kdyby ses opravdu pustil do přidání popisků k makrofotkám hmyzu (osobně si myslím, že když člověk ví, na co kouká, je to hodnotnější "zážitek"), nabízím pomoc s určováním druhů, pokud bys tedy takovou pomoc vůbec potřeboval, třeba ne. Přeju hodně dalších povedených fotek. Abych nezapomněl, design stránek máš taky super. J.P.
reagovat
10.5.2006 20:50
sILVA
Re: Díky za návštěvu
DÍK ZA NABÍDKU JAKUBE! URČITĚ JI RÁD VYUŽIJU A BRZY SE OZVU
reagovat
3.5.2006 0:03
Drahoš  web: http://web.stonline.sk/my/galeria.htm
UFF!
Tak veru - UFF! Na viac som sa pri zhliadnutí časti obsahu Tvojej galérie nezmohol. No ale predsa to skúsim trošku rozvinúť - neviem, či som niekedy videl tak tématicky i obsahovo bohatú galériu! Na jej dôkladné prezretie (a strávenie) budem asi potrebovať hodiny času a, vychádzajúc z toho, nedokážem si vôbec predstaviť koľko Tvojho času je ukrytého v tých fotečkách. Po zhliadnutí Tvojich fotiek sa musí do fotografovania zamilovať i totálny fotoanalfabet... Dík za návštevu u mňa, keď sa mi minie inšpirácia, prídem "nasávať" k Tebe ;-) ale myslím si, že ešte pred tým prídem veľakrát len tak sa pozerať. Je tu toho totiž veľa na pozeranie. Prajem veľa potešenia z fotografie a radosti z úlovkov!
reagovat
3.5.2006 0:20
silva
Re: UFF!
Drahoši dík za zhodnocení!Galerie je bohatá proto že sem tam mě něco zaujalo a nevěděl jsem kam to hodit.Ale příroda ať fauna nebo flóra je to co mě naplňuje a čemu věnuji nejvíc času.
reagovat
2.5.2006 12:50
cetlyk  e-mail: info@fotocetlyk.cz  web: http://www.fotocetlyk.cz
Diky
Diky za navstevu a za par pismenek, ktera jsi u mne zanechal. Jsem moc rad, ze po Tobe zustal i odkaz na Tve stranky. Ukladam k oblibenym a budu chodit "opisovat":)Nejde to obsahnout a projit vse naraz,ale stoji to za to udelat si vecer cas a zajit si sem odpocinout. Pekny den, dobre svetlo a jeste jednou velky dik. Standa Cetl
reagovat
2.5.2006 18:43
Silva
Re: Diky
Ahoj Stando dík za návštěvu a sámoška i za hodnocení.
reagovat

Veškerá práva vyhrazena, jakékoliv použití zde zveřejněných snímků podléhá písemnému souhlasu autora! Copyright © Silvestr Szabó 2005